Homoseksualne Mikołajki i dwa razy po bożemu

5. grudnia 2014 o godz. 19:00 na spektakl „Kryzysy po bożemu” wg Mihaia Ignata w reż. Huberta Bronickiego. Wystąpią: Kinga Kaczor i Hubert Bronicki.

6. grudnia 2014 o godz. 19:00 na spektakl mikołajkowy „Kryzysy męskie” wg Mihaia Ignata w reż. Huberta Bronickiego. Wystąpią: Hubert Bronicki i Bogusław Kudłek.

7. grudnia 2014 o godz. 19:00 na spektakl „Kryzysy po bożemu” wg Mihaia Ignata w reż. Huberta Bronickiego. Uwaga! spektakl z nową obsadą – wystąpią: Ewa Kubiak i Bogusław Kudłek.

Kryzysy męskie fot. M. Dziaczko
Kryzysy męskie fot. M. Dziaczko

Pierwsza w Polsce homoseksualna komedia romantyczna w wersji męskiej.

On i on – lub inaczej, w zależności od wybranej wersji płciowej… Tak więc ich dwóch zetknął los, a może przeznaczenie czy przypadek – też do wyboru. Zresztą bez znaczenia, w swoim m2 są tylko oni – przystojny ekstrawertyk i kipiący testosteronem pantoflarz. Ten wybuchowy duet stale kłóci się o to, kto ma być „na górze”- dobrze, że autor nie stworzył większej obsady…

A dla t r a d y c j o n a l i s t ó w? Stare, dobre, sprawdzone: Kryzysy po bożemu. Fabuła niezmiennie banalna. Zmienni partnerzy.
Ona i on – lub inaczej, w zależności od wybranej wersji płciowej… Tak więc ich dwoje zetknął los, a może przeznaczenie czy przypadek – też do wyboru. Zresztą bez znaczenia, w swoim m2 są tylko oni – słodka hetera i kipiący testosteronem pantoflarz. Ten wybuchowy duet stale kłóci się o to, kto ma być „na górze”- dobrze, że autor nie stworzył większej obsady…

Światło: Maciej Dziaczko/Paweł Frankiewicz. Muzyka: Karol Śmiałek i Mikołaj Blajda.

Bilety i rezerwacje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s