Nowości sezonu 2018/2019

Czym zaskoczymy Was jesienią?

Przed nami premiera kultowej powieści Michaela Ende „Niekończąca się historia” w wykonaniu Huberta Bronickiego i reżyserii Ewy Kubiak – spektakl familijny z gatunku fantastyki, który, mamy nadzieję, przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i fanom wybitnej literatury oraz tym, którzy w dzieciństwie z wypiekami na twarzach wychodzili z kin, nucąc słynną piosenkę Limahla i marzyli o dalekich podróżach, w nieznane światy na grzbiecie Fuchura – smoka szczęścia.
Spektakl stanowił będzie kontynuację naszej artystycznej przygody z japońskim teatrem ilustracji – kamishibai i teatrem lalek, którą rozpoczęliśmy przy „MOMO„. Produkcja współfinansowana jest z budżetu Miasta Katowice i Samorządu Województwa Śląskiego. Premiera odbędzie się w listopadzie br. na scenie Teatru Gry i Ludzie w Katowicach.

Na przełom listopada i grudnia przygotowujemy także nowy cykl Teatralnych Napadów, pod roboczym „LALE. Rok Praw Kobiet„. Szczegóły i miejsca – knajpy / kawiarnie, w których będziecie mogli zobaczyć nasz spektakl, podamy wkrótce. W realizacji Teatralnych Napadów również dzielnie wspiera nas Samorząd Województwa Śląskiego.

Do zobaczenia!
T.Rawa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s