Mężczyzna sukcesu

W ramach cyklu #ScenaOtwarta – wydarzenia gościnne w T.Rawa zapraszamy na błyskotliwą sztukę komediową, uznanego polskiego twórcy kabaretowego, Tomasza Jachimka w wykonaniu Andrzeja Gelendra Jakubczyka.

"Mężczyzna sukcesu" / fot. Franek Bernady
„Mężczyzna sukcesu” / fot. Franek Bernady

Gdy o piątej nad ranem całe miasto jeszcze smacznie śpi, do boju „do boju, po miliony” wstaje ON – Mężczyzna Sukcesu. Każdego dnia walcząc o radosną jutrzenkę dąży do spełnienia swojego american dream, choć od dawna jest dopiero w przedbiegach. Ale jest też tajemnicza Basia, i niespełnione marzenia, które właśnie dziś Mężczyzna Sukcesu zamierza zrealizować!
Z wyobrażeń o prawdziwym sukcesie, zaczerpniętych z kuriozalnych podręczników i zakompleksionych wyznań, składa się ta śmieszno-straszna, słodko-gorzka, ostro-tkliwa i senno-realna sztuka uznanego polskiego twórcy kabaretowego, Tomasza Jachimka. Ludzi takich jak bohater kreowany przez aktora Andrzeja Gelendra Jakubczyka, każdy z nas zna z własnego podwórka, więc warto przyjść i dać się rozbawić, wzruszyć, a choćby i zwyczajnie poznęcać. Dobry humor i refleksja gwarantowane!

Tekst – Tomasz Jachimek; Reżyseria – Adam Biernacki; Muzyka – Katarzyna Brochocka; Aranżacja utworu „Licho wie” – Tomasz Kałwak; Choreografia „Jajeczniczki” – Piotr Bumaj; Plakat – Halina Fleger, Krzysztof Klemiński; Występuje: Andrzej Gelender Jakubczyk;

Polecamy stronę spektaklu: http://mezczyznasukcesu.com.pl/

"Mężczyzna sukcesu" / reż. Adam Biernacki
„Mężczyzna sukcesu” / reż. Adam Biernacki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s