Randka, czyli seks na dopingu

Stand-up Andrzeja Rozmusa

autor: Andrzej Rozmus
reżyseria: Hubert Bronicki
występuje: Andrzej Rozmus

Na nowo-otwartej scenie T.Rawa w Katowicach przy ul. Chopina 8, wystąpi aktor znany z Narodowego Teatru Starego im. H. Modrzejewskiej w Krakowie: Andrzej Rozmus. Podczas godzinnego show, artysta opowie jak naprawdę żyje się w luksusie i blasku fleszy. Ponadto w programie: o tym jak klaszczą politycy, instrukcja obsługi faceta, czego pragną kobiety, jak wygląda polskie kino post-erotyczne i dlaczego kobiety lecą na aktorów. Znajdzie się również coś dla męskiej części widowni: dlaczego złe polskie kobiety zabraniają dobrym polskim mężczyznom pić dobre zimne piwo.

Andrzej Rozmus Show
Randka, czyli seks na dopingu // stand-up Andrzeja Rozmusa

„Dyrektora znam od trzynastu lat. Nawet mieszkaliśmy razem w akademiku. I to w ogóle był jego pomysł, żebym zrobił stand-up. Rozmawiamy przy piwie i mówię:
– Słuchaj, chciałbym dostać główną rolę i do tego zagrać to tak, żeby była to najlepsza rola w spektaklu, po prostu wymieść! – On zadumał się na chwilę:
– Wiesz co? Mam pomysł: zrób monodram.”

„W czasie prób dostałem jedną uwagę od reżysera:
– Oczywiście, wszystko, co robisz robisz dobrze. Jest świetnie. To idzie w dobrą stronę. Ale jest jeden problem: ty nie jesteś śmieszny.”

„Nawet browar ma społeczno-polityczne znaczenie”

– A.Rozmus

Andrzej Rozmus Show.fot.żona
Randka, czyli seks na dopingu // stand-up Andrzeja Rozmusa // fot. Żona

Prapremiera: 07.11.2014 // scena Teatru Rawa