ST.Rawa muzyczna Franka

Cykl koncertów akustycznych na scenie T.Rawa w Katowicach.
Pieczę nad projektem sprawuje Paweł Frankiewicz, zwany także Frankiem.

Najbliższa ST.Rawa:

13.03.2015 o godz. 20:00 – wystąpią: Dead Factory & Artur Rumiński & Odmieniec

Muzycy o sobie:

DEAD FACTORY to aktywnie działający od 2001 roku projekt Macieja Mutwila. Muzycznie i wizualnie oscyluje on w rejonach przemysłu i rejonu Śląska, z którego pochodzi, a który niewątpliwie stanowi dla niego największą inspirację. Obrazy i dźwięki z jego naturalnego otoczenia przeniesione zostały na kolejne wydawnictwa. Dyskografia obejmuje: 2 dema CDr „Solitude”, „Nowhere”, MCD „Indusreality”, split z ATUM oraz kilka publikacji mp3. DEAD FACTORY współpracował z kilkoma innymi artystami i projektami, poza wspomnianym ATUM, jeszcze z MOAN, Maćkiem Szymczukiem, SUTURE NAVIGATOR, czy SUBSTEP INFRABASS.
DEAD FACTORY po dłuższej przerwie wydawniczej powrócił z nowym albumem, po raz pierwszy wydanym na srebrnym krążku – „Nachtmusik” . Obecnie trwa praca nad nastepcą „Nachtmusik”
www.deadfactory.pl

ARTUR RUMIŃSKI
Gitarzysta znany między innymi z THAW, FURIA, ARRM, SUN FOR MILES.
Jego solowa twórczość plasuje się gdzieś na styku gitarowych dronów i ambientu.
Dyskografia:
– MC split w/Lukasz Ciszak (Wounded Knife, 2013)
– MC s/t (Wounded Knife, 2013)
– Void 1 (sqrtlabel, 2013)
http://arturruminski.bandcamp.com/

ODMIENIEC to jednoosobowy projekt muzyczny, powołany do życia w styczniu 2014 roku przez Jakuba Czyża (ASP Katowice). Jego muzyka obraca się wokół klimatów ambient, drone, noise, post-rock, psychedelic, shoegaze.
W sierpniu 2014 wydał płytę długogrającą pt: „Taniec ducha”, dzięki wytwórni BDTA. Materiał został w całości nagrany w domowym studio. Do nagrań wykorzystane zostały: gitara elektryczna, gitara akustyczna, harmonijka, flet drewniany długi, flet plastikowy krótki, kij deszczowy, stalowa miska, drewniana warzecha, oraz różne rozmaite efekty dźwiękowe, jak np. ćwierkanie ptaszków albo ludzki śmiech.
https://www.facebook.com/odmieniecmusic
http://odmieniec.bandcamp.com/

Repertuar
Bilety

 

ST.Rawy archiwalne:

16.01.2015 o godz. 19:00 – wystąpi: PARA-DOX

„W piątek o 19:00 na kameralnej scenie muzycznej ST.Rawa muzyczna Franka wystąpi duet gitarowy PARA-DOX. Conjow i Mayal to niekwestionowane dinozaury rock&rolla. Wszak blizny i zmarszczki to mapa duszy, którą najlepiej ogląda się dźwiękami. Jeśli więc chcecie zarazić się tym, co pozornie wyszło już z mody – serdecznie zapraszam.” – Franek

Google’ujecie? Nic z tego. PARA-DOX to prawdziwy undergound. Wpadnijcie do T.Rawa i posłuchajcie – tak właśnie brzmi ROCK&ROLL.

21.11.2014 o godz. 19:00 – wystąpił: Piotr Zajdek

„O talencie Piotrka Zajdka piszą już w książkach. To słynna sekcja kosmiczna z powieści Roberta Strzały „Żyranci”. Talent, który zasilił niejeden skład muzyczny z Zagłębia i okolic, np. legendarne Sto Twarzy Grzybiarzy. Obecnie gra w Pieniądzach i przyznam, że trudno stwierdzić co to za gatunek muzyczny. W T.Rawa zagra solo – tym samym w pełni odsłoni przed Państwem swój talent. ” – Franek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s